عمل زیبائی

عمل زیبائی

جراحی لیپوماتیک و چگونگی انجام آن

  • 1 ماه پیش

روش انجام جراحی لیپوماتیک

در روش lipomatic، بافت های چربی با پروسه جراحی از بدن خارج می شود. قبل از انجام جراحی در ناحیه ای که نیاز به عمل دارد، برش های 2 الی 5 میلی متری ایجاد شده و از طریق این برش ها کانولای دستگاه ساکشن وارد بدن فرد می شود. با استفاده از جراحی لیپوماتیک، چربی های استخراج شده سالم و زنده می ماند بنابراین می توان از آن برای تزریق به نواحی دیگر بدن استفاده کرد. دستگاه مخصوص به صورت لرزشی کار کرده و با کمک کانولای مرتعش که لرزش های متناوبی را به صورت رفت و برگشتی انجام می دهد، چربی ها را تخریب و خارج می‌کند. با انجام این روش امکان بروز عفونت در بدن به حداقل می رسد. دستگاهی که عمل لیپوماتیک با آن انجام می شود دارای سنسور های ایمنی بوده که هنگام رسیدن به عصب و یا ارگان های داخلی به طور خودکار متوقف شده و از آسیب به بدن و اندام های مختلف جلوگیری می کند.

چگونگی لیپوماتیک بازو

نخستین گام برای انجام لیپوماتیک بازو، مراجعه به یک متخصص کار بلد و حاذق است. وی پس از انجام بررسی‌های لازم، اعلام می‌کند که آیا شما کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل هستید یا خیر. قطعاً افرادی که بازوان حجیمی دارند و یا به دلیل عوامل موروثی یا پیروی از رژیم‌های سنگین به افتادگی بازو دچار شده‌اند، گزینه مناسبی برای انجام این عمل به حساب می‌آیند. پس از این که آمادگی شما از سوی متخصص برای انجام عمل لیپوماتیک بازو تائید شد، بازوان بیمار به خوبی بررسی می‌شود تا نواحی استخراج چربی در آن تعیین گردد. این مسئله یکی از مهم‌ترین مواردی است که پزشک باید به آن توجه داشته باشد زیرا در صورت کم اهمیتی به این مقوله، نمی‌توان در حین عمل چربی‌های زاید را به درستی تخلیه نمود که این امر موجب ایجاد ناهمواری در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسی‌های کامل، می‌توان با خیال راحت برای انجام لیپوماتیک بازو اقدام نمود. در این مرحله، کانولاهای مناسب و با کیفیتی از سوی متخصص به منظور تخلیه چربی‌های زائد بازو انتخاب می‌گردد و با کمک آن، چربی‌ها بیرون کشیده می‌شود. پس از آن پوست بیمار لیفت شده و حجم بازوان به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل بیمار، می‌توان چربی‌های تخلیه شده را به سایر نقاط بدن تزریق نمود گفتنی است این درمان با بی هوشی موضعی و در یک جلسه 2 الی 3 ساعته قابل انجام است.

لیپوماتیک پهلو چیست؟

لیپوماتیک روشی است برای خارج کردن چربی های اضافی در بدن. در این عمل زیبایی، چربی ها توسط دستگاه مخصوصی خراب می شوند و در نهایت از بدن خارج می شود. این روش نیاز به جراحی و برش های زیاد ندارد بلکه تنها با یک سوراخ کوچک در پهلو و بدون نیاز به بیهوشی کامل انجام می شود. در روش لیپوماتیک پهلو از لوله ای به نام کانولا به عنوان مکش برای خارج کردن چربی ها استفاده می شود. در نظر داشته باشید که همزمان با خارج کردن چربی های اضافی از بدن، پوست لیفت شده و دچار افتادگی یا شل شدن نمی شود.

 

   0 دیدگاه برای جراحی لیپوماتیک و چگونگی انجام آن